diyarbakır kamera firmalari

diyarbakır kamera firmalari

Güvenliğiniz için tüm iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş Diyarbakır kamera firmalarin sistemleri kurulduğu alanda sahip olduğu açıya göre etrafı izler ve otomatik kaydetme özelliği ile gece ve gündüz farketmeksizin 7/24 kaydedilen görüntünün her saniyesinin tekrar izlenmesini sağlar.Hareket algılama özelliği ile sadece hareket algıladığında kayıt yapılması sağlanarak mevcut hafızadan tasarruf edilir.

Tercihinize göre evinizde veya iş yerinizde kullanabileceğiniz kamera sisteminizin montajının yapılacağı lokasyonda, internet hattı sağlayan bir modem bulunması halinde kameranızı, cep telefonunuz üzerinden uzaktan da izleyebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme istediğiniz kadar farklı telefondan bağlanarak izleme yapabilirsiniz. Güvenliği sağladığınız iç ve dış ortamlarda yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda 7/24 kayıt altına alınan her görüntü tekrar izlenebilir şekilde kolluk kuvvetleri ile paylaşılabilir.

Kamera Modelleri Kamera sistemlerimiz AHD ve IP sistemler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İç ve dış mekana uyumlu kamera modellerinden oluşan ve istenildiği takdirde ses kartı ile ses alabilme imkanı da tanıyan kamera sistemlerimizi inceleyebilirsiniz.

DİĞER BLOG / DUYURU