kulp kamera sistemleri

kulp kamera sistemleri

kulp Kamera sistemleri

Güvenlik sistemlerinin en önemli bölümünü güvenlik kameraları oluşturuyor. Şehir merkezleri, yolcu taşıyan araçlar, otoparklar, bina girişleri, okullar ve alışveriş merkezleri de güvenlik kameralarının kullanım alanları arasında.Hırsızlara karşı etkili bir caydırıcı unsur olduğu biliniyor.

Firmamız güvenlik kamera sistemlerin analog,ahd,ip sistemlerin satiş,montaj ve teknik destekle sizlere hizmet vermekteyi

KULP alarm sistemleri

Yaz- kış fark etmeden 7/24 ve yılın her günü profesyonel şekilde çalışan alarm sistemleri, dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık sağlar. Isı, su, sıcaklık, nem, iklim ve ışık gibi dış etkenlere dayanıklı olan alarm sistemleri, darbelere ve kırılma, bükülme gibi unsurlara dayanıklı, korunaklıdır. İç mekânlarda ve dış alanlarda kullanım seçenekleri ile hırsızlık, yangın, sel gibi etkilere karşı erken uyarı sistemleri olarak ışıklı veya sesli olarak dizayn ediliyor. Emniyet birimleri ve kolluk güçlerine en hızlı sürede bildirim yapan sistemler, can ve mal güvenliği sağlamakta, hırsızlıklara karşı caydırıcı özellik olarak kullanılmakta etkilidir. Mobil uyumlu sistemler, internetin olduğu her yerden bağlantı ve kontrol edilebilir özelliktedir.

DİĞER PROJELERİMİZ